Wniebowstąpienie Pańskie

23.05.2020
  1. Nabożeństwo majowe z Nowenna do Ducha Świętego codziennie o godz. 17.30.
  2. Od wtorku wznawiamy spotkania formacyjne grupy parafialnej Duch i Oblubienica. Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 20.00.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek po mszy św. Zapraszam do wspólnej modlitwy w Dniu Matki.
  4. W sobotę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, oraz naszego Święta Patronalnego Parafii zapraszam wszystkich parafian do Adoracji, czuwania w otwarciu się na Ducha Świętego od godz. 21.00 - 24.00.
  5. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
    Kończy się okres wielkanocny i czas spowiedzi świątecznej. Na mszy św. o godz. 11.30  zapraszam do wspólnej modlitwy odpustowej ku czci naszego szczególnego Patrona.
  6. Od 13 czerwca do 16 lipca przeprowadzone zostaną dla osób poświęconych Matce Bożej przed rokiem, oraz nowych kandydatów 33 dniowe rekolekcje pogłębiające i przygotowujące do odnowienia tego aktu w święto Matki Bożej z Góry Karmel 16 lipca.
    Katechezy będą miały charakter internetowy i za kilka dni pojawi się na naszej stronie parafialnej stosowny link i bliższe informacje. Będziemy drugą parafią w diecezji, która  skorzysta z zaproszenia i wejdzie w to duchowe dzieło. Zapraszam.
  7. W czwartek msza św. i zmiana tajemnic Różańca Rodziców.
  8. W czwartek nie będzie Adoracji a w sobotę.