19.01.2019
  1. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Agnieszki, męczennicy. Pamiętajmy też w naszych modlitwach o babciach i dziadkach z racji ich święta.
  2. W piątek przypada święto nawrócenia św. Pawła pod Damaszkiem, które kończy tydzień modlitw o jedność chrześciajn.
  3. Można jeszcze w dalszym ciągu wspierać akcję misyjną "opatrunek na ratunek", którą zorganizowała młodzież naszej parafii.
  4. U sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Niegolewskich w Poznaniu rozpoczynają sie w najbliższy poniedziałek spotkania przygotowujące do oddania się Jezusowi przez Maryję według św. Ludwika Marii de Montrfort. Numer kontaktowy do sióstr: 784 848 353. Zachęcam gorąco do skorzystania.
  5. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci, Gość Niedzielny , oraz Miłujcie się.
  6. Informuje, że teren za kościołem od ul. Zbyłowita nie jest przeznaczony do przebywania osób, oraz parkowania samochodów. Ewentualne nieszczęśliwe zdarzenia tam zaistniałe nie podlegają żadnym roszczeniom. W najbliższym czasie zostaną one całkowicie zamknięte.
  7. Kolęda według planu, codziennie od godz. 15.30.