Propozycje na Wielki Post dla rodzin.

1. Akcja modlitewna ks. Dominika Chmielewskiego - NINIWA

POKUTA RODZIN NINIWA

Poniżej do pobrania jest kalendarz, w którym będziemy wpisywać czyn pokutny, który wykonaliśmy dla któregoś członka rodziny. Np. Mama będzie wpisywała czyn pokutny, który zrobiła dla swojego męża lub dziecka.

Kalendarz do pobrania https://we.tl/t-IpLpbCYM8t​

Codziennie wspólnie modlimy się 10 Różańca Świętego.

Każdego dnia podejmujemy wyrzeczenie/post (odmawiamy sobie tego, co będzie dla nas pokutą).

Niech to będzie potężne wołaniem naszej rodziny o BOŻE MIŁOSIERDZIE.

2. Rekolekcje dla Dzieci: "W drogę ZA JEZUSEM - krok po kroku, z Maryją u boku".

Startujemy 17 lutego, w Środę Popielcową. Od poniedziałku do czwartku oraz w soboty - będziemy publikować kolejne odcinki Rekolekcji. W piątki będą się pojawiać odcinki specjalne - Droga Krzyżowa dla Dzieci. W niedzielę - odpoczywamy :)

DO DZIEŁA KOCHANI! ZACZYNAMY!

Materiały będą dostępne na kanale Kecharitomene - Pełna Łaski oraz na stronach FB Kecharitomene - Pełna ŁASKI i Oddanie33.pl - przez Maryję do Jezusa jak również na kanale YT Oddanie33.

Organizatorem Rekolekcji jest Fundacja Tota Tua.

3. Rekolekcje "Józef 33"

Zapraszamy serdecznie do udziału w rekolekcjach "Józef 33", organizowanych przez Misjonarzy Świętej Rodziny.

Rekolekcje odbędą się online od 15 lutego 18 marca o 20:30 na profilu Facebookowym, retransmisja codzinnie o 22:00 na YouTube.